Gemeenten & Professionals, 20 mei 2015

Zondag 31 mei: Publiekspresentatie Congolese en Somalische vluchtelingen in Den Haag

Op zondag 31 mei presenteren Congolezen en Somaliërs "Vreemde in je nieuwe land & verloren in het tempo van thuis" in de centrale bibliotheek van Den Haag.
placeholder

Het oral historyproject Ongekend Bijzonder heeft als doel de levensverhalen van vluchtelingen in de vier grote steden vast te leggen, door middel van interviews en groepsprojecten. VluchtelingenWerk Zuidvleugel is partner van dit project.

Vier groepen vluchtelingen uit Den Haag zijn de afgelopen maanden regelmatig bij elkaar elkaar gekomen om met elkaar een culturele presentatie voor te bereiden. De Afghaanse en Iraanse groep hebben hun programma inmiddels achter de rug.

Zondag 31 mei is het de beurt aan de Congolese en Somalische groepen. De middag wordt geopend door de Haagse wethouder van Kunst en Cultuur Dhr Joris Wijsmuller, waarna een middag vol theater, film, zang, dans en poëzie volgt. Iedereen is van harte uitgenodigd! Het programma begint om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 17.00 uur.

Meer informatie over het project Ongekend Bijzonder is te vinden op http://www.ongekendbijzonder.nl.