Nieuws, 14 mei 2020

Stageplekken HBO-recht en SJD

In de volgende gemeentes is er nog plek voor een stagiair HBO-recht of SJD. Interesse? Stuur je brief en CV naar de locatie waar je wilt stagelopen. Vermeld daarbij in ieder geval je opleiding, leerjaar en periode van de stage (hoeveel maanden, welke dagen, hoeveel uur per week). Je kunt stage lopen op AZC's en op locaties die met statushouders werken.  
placeholder
  • Almelo AZC: Orloma Lahdo, olahdo@vluchtelingenwerk.nl
  • Arnhem AZC Elderhoeve: Agniezka Freij: afreij@vluchtelingenwerk.nl
  • Deventer, Gerda van Diejen, gvandiejen@vluchtelingenwerk.nl
  • Doetinchem, Karen van Kan: kvankan@vluchtelingenwerk.nl (SJD)
  • Ede: ede@vluchtelingenwerk.nl
  • Enschede, Orloma Lahdo, olahdo@vluchtelingenwerk.nl
  • Harderwijk, Anneke Boontje: aboontje@vluchtelingenwerk.nl
  • Lingewaard, Anita Cichecka: acichecka@vluchtelingenwerk.nl (SJD en HBO-recht)
  • Nijmegen AZC, Rieke Spierings: rspierings@vluchtelingenwerk.nl
  • Winterswijk/Oost Gelre, Stefan Hermsen: shermsen@vluchtelingenwerk.nl (alleen SJD)
  • Zevenaar (aanmeldcentrum), Peter Hasselaar, aczevenaar@vluchtelingenwerk.nl (SJD en HBO-recht)
  • Zwolle, Celia Nitrauw-Dul: cnitrauwdul@vluchtelingenwerk.nl