Nieuws, 14 mei 2020

Stageplekken voor Social Work (derdejaars)

In de volgende gemeentes is er in februari 2022 plek voor een derdejaars stagiair Social Work. Interesse? Stuur je brief en CV naar de locatie waar je wilt stagelopen. Vermeld daarbij in ieder geval je opleiding, leerjaar en periode van de stage (hoeveel maanden, welke dagen, hoeveel uur per week). PS. Voor stageplekken korter dan 10 maanden, zijn  niet overal mogelijkheden.
placeholder
  • Deventer, Gerda van Diejen: gvandiejen@vluchtelingenwerk.nl
  • Ede: ede@vluchtelingenwerk.nl
  • Harderwijk, Anneke Boontje: aboontje@vluchtelingenwerk.nl
  • Lingewaard, Anita Cichecka: acichecka@vluchtelingenwerk.nl
  • Nijmegen, Anneke van Dooren: avandooren@vluchtelingenwerk.nl
  • Renkum, Anneke Scholten: ascholten@vluchtelingenwerk.nl
  • Winterswijk/Oost Gelre, Stefan Hermsen: shermsen@vluchtelingenwerk.nl
  • Zevenaar, Sanaz Alagha, salagha@vluchtelingenwerk.nl
  • Zwolle, Celia Nitrauw-Dul: cnitrauwdul@vluchtelingenwerk.nl