Vacature, 22 januari 2019

Medewerker intake

Heb je interesse in verhalen van vluchtelingen? Ben je niet bang om door te vragen? Vind je het belangrijk dat vluchtelingen zelf een goed beeld van hun kansen en mogelijkheden in Nederland krijgen. Meld je aan als medewerker intake.

Als medewerker intake ga je met vluchtelingen in gesprek over onderwerpen zoals onderwijs, werkervaring, financiën en contacten in Nederland. Deze brede intake is een soort nulmeting. Tijdens en na de intake maakt de cliënt een trajectplan. In dat trajectplan staat welke doelen hij of zij wil bereiken en welke stappen daarvoor gezet gaan worden. De cliënt gaat vervolgens zelf aan de slag. Na 2 tot 3 maanden voer je een vervolggesprek om te kijken hoe het ermee staat. Het trajectplan en de voortgang bespreek je ook met de maatschappelijk begeleider (en eventueel met de teamleider) en registreer je in een cliëntenregistratiesysteem. Op deze manier help je vluchtelingen verder.

Dit levert het je op

  • Een stimulerende werkomgeving met ruimte voor je eigen ontwikkeling.
  • Volop mogelijkheden om meer te leren over andere culturen.
  • Prettig team onder begeleiding van een beroepskracht.
  • Uitgebreid inwerkprogramma en de mogelijkheid om daarnaast allerlei cursussen te volgen.
  • Reis- of onkostenvergoeding.

Wat heb je nodig om medewerker intake te worden?

Als medewerker intake beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Zo kun je goed luisteren, doorvragen, samenvatten en duidelijk maar eenvoudig uitleg geven. Je werkt nauwkeurig en systematisch (aan de hand van een zelfredzaamheidsmatrix) en bent in staat om heldere trajectplannen op te stellen. Je kunt goed overweg met de computer.  Uiteraard verwachten wij een respectvolle houding ten opzichte van cultuurverschillen en een integere omgang met vertrouwelijke informatie. Wij vragen van al onze medewerkers een Verklaring omtrent Gedrag.

Interesse?

Meld je aan via het emailadres van de locatie:

Buren: buren@vluchtelingenwerk.nl
Dalfsen: dalfsen@vluchtelingenwerk.nl
Ede: ede@vluchtelingenwerk.nl
Lochem: lochem@vluchtelingenwerk.nl
Tiel: tiel@vluchtelingenwerk.nl
Zutphen: zutphen@vluchtelingenwerk.nl

Let op: dit is een standaard functieomschrijving, de inhoud kan per locatie afwijken.