Heerenveen, Integratiekantoor

Adres

Adres
Dr. Wumkeslaan 4 E
8442 EM Heerenveen
Telefoonnummer
0513-650816

Openingstijden

maandag tot en met donderdag: 9.00 - 17.00 uur

Spreekuur:

dinsdag: 14.00 – 16.00 uur

woensdag: 13.00- 15.00 uur

donderdag: 14.00 – 16.00 uur

Medewerkers

Teamleiders:                                                                                                                                                                                                                                                                 Christine Bierenbroodspot  cbierenbroodspot@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                             Irma Ennik  iennik@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                                                                                     Hans Kingma  hkingma@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                                                                          Maikel Pang Atjok  mpangatjok@vluchtelingenwerk.nl

 

Inburgeringsdocenten:                                                                                                                                                                                                                                                         Rina Horjus  rhorjus@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                                                                                    Jos Dröge  jdroge@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                                                                                     Ineke Blaauw iblaauw@vluchtelingenwerk.nl                                                                                                                                                                                                           Thirza Barendregt tbarendregt@vluchtelingenwerk.nl

 

Integratiekantoor

 

Wat doen wij?

Wij bieden maatschappelijke begeleiding aan en zijn vraagbaak voor nieuwe inwoners van de gemeenten die na een asielprocedure een verblijfsvergunning hebben gekregen. Zowel met vragen op juridisch gebied als op het gebied van maatschappelijke begeleiding kunnen nieuwkomers bij ons terecht.

Inburgering

VluchtelingenWerk Noord-Nederland verzorgt in Heerenveen ook inburgeringslessen. Er wordt les gegeven aan drie groepen inburgeraars.

Deel dit met anderen